گل رز پایه بلند روحی شکفته شده در دل طبیعت است

گل رز همیشه با نماد عشق و اصیل ترین احساسات، الهام بخش مردان بوده است.

شاید لازم بود که تمام این داستان های تکنیکی را با یک «نیشگون گرفتن» شاعرانه و حتی غیرمعمول ملایم کنیم، که قصد داشت آن چیز کمی اضافی، دلپذیر و در کل و دلنشین تر به ارمغان آورد.

در هنر آشپزی، این آخرین لمس است که یک غذای مورد علاقه را تصعید می کند!

آیا می توانیم تاریخ و منشا هنر گل را پیدا کنیم؟ از جشن های رومی، یا با شاعران و راهپیمایان قرون وسطی یا با این سنت پروانه ای خواستگاران جوان که دسته گل رز را به درب «زیبا» خود آویزان می کنند.

این به همه بستگی دارد که این تکامل نجیب را دنبال کنند، که منجر به پیچیده ترین دسته گل ها در هنر بی بند و بار گل قرن بیست و یکم شود.

گل رز

بسیاری از آهنگسازان آثاری را به شکوه ملکه گل ها تقدیم کرده اند ما هر کسی را به چالش می‌کشیم تا فهرستی جامع از همه آثار، آهنگ‌ها یا آهنگ‌ها تهیه کند و گل رز را به عنوان شاهد در نظر بگیرد!

ملکه گل ها بدون شک گل رز پایه بلند است و سرزمین های خارجی مالمیسون نماد شکوه گل های رز است که ژوزفین توسط پیر جوزف ردوته، نقاش گل منصوب شده بود، جاودانه کرده بود.

قرن نوزدهم از واردات مسافران و گیاه شناسان بزرگ سود برد: باغ های گل رز با اشکال و رنگ های جدید آراسته شدند.

صاحب یک باغ خوشبخت! چه خوشبختی وقتی خرچنگ روز را اعلام می کند و بلبل الف می دهد، نرگس شیپور می نوازد، گل سرخ مانند قورباغه پف می کند تا تبدیل به شاخ انگلیسی شود.

گل رز نجیب ترین احساسات را القا می کند و رز فوق العاده با نام “صلح” در ایالات متحده تعمید داد و عشق درباری از بوته ای از گل رز گفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.