چرم مصنوعی که با استفاده از پودر آلوورا و پودر لیمو عمانی ساخته شد

والدین فراموشکار گیاه، توجه داشته باشید: آلوئه ورا یکی از گیاهان آپارتمانی است که اگر یک آبیاری (یا دو یا سه بار) را از دست بدهید، اهمیتی نخواهد داد.

آلوورا یک گیاه پر خاصیت است و پودر آلوورا نیز همانند گیاه آلوورا از خواص زیادی برای بدن نیز برخوردار است و همچنین پزشکان به استفاده از این گیاه پر خواص توصیه اکید دارند.

این گیاه مانند بیشتر ساکولنت ها به خشکی مقاوم است. اما طرف دیگر این است که آلوئه قدردان نشستن در خاک خیس نیست. اگر بیشتر از آبیاری های سریالی هستید که به طور منظم گیاهان آپارتمانی خود را خیس می کنند، ممکن است آلوئه ناراضی روی دستان خود داشته باشید.

لیمو عمانی از خانواده لیمو ترش است و از خواص زیادی برخوردار است. پودر لیمو عمانی نیز همانند خود لیمو عمانی از خواص زیادی برخوردار است که یکی از خواص این محصول به کاهش چشمگیر فشار خون می توان اشاره کرد.

برگ های بلند، سبز و چاق این گیاه ممکن است کم کم به نظر بیایند یا ممکن است متوجه ظاهر شدن نوک برگ های قهوه ای یا لکه های تیره شوید. اما هنوز امید خود را از دست ندهید! شما همچنان می توانید مشکل آلوئه خود را برطرف کنید و با این نکات گیاه را نجات دهید.

سیر را می توان اکسیر جوانی نام برد و دلیل این نام گذاری به خواص بیشمار این محصول است. پودر سیر نیز همانند خود سیر از خواص زیادی برخوردار است. مشاهده شده پودر سیر در برخی افراد هنگام میل کردن در گلوی آنها گیر کرده. حال سوال این است که چکار کنیم پودر سیر بهم نچسبد؟ در انجا راه کارهایی را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

مراقبت از گیاه آلوئه ورا

برای آلوئه‌ای که در داخل خانه رشد می‌کند، هدف شما این است که از نشستن ریشه‌ها در رطوبت بیش از حد جلوگیری کنید که باعث پوسیدگی آن‌ها می‌شود. گلدانی با سوراخ های زهکشی انتخاب کنید.

حتماً از خاک گلدانی که برای ساکولنت ها ساخته شده است (5 دلار، تارگت) استفاده کنید که کمی سریعتر از خاک گلدان معمولی خشک می شود.

پودر سوخاری یک محصول پر طرفداری است که در اکثر فست فوت ها برای درست کردن غذاهای لذیذ و خوشمزه استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم طرز تهیه پودر سوخاری برای عروس هلندی به شما عزیزان آموزش دهیم. چرا که این محصول برای اولین بار از کشور هلند بع دنیا معرفی شده و معرف همگان است.

فقط زمانی گیاه خود را آبیاری کنید که خاک در لمس خشک شود و همیشه آب اضافی را از نعلبکی خالی کنید. آلوئه خود را در نور زیاد و غیر مستقیم قرار دهید. یک پنجره رو به جنوب یا غرب بهترین است.

 • منابع:
  1. What Does an Overwatered Aloe Plant Look Like?
 • تبلیغات: 
  1. روش های جالب تمیز نمودن انواع مبل ها در منزل
  2. بهترین نوع لباس مجلسی
  3. چگونگی مصرف خیارشور در غذا
  4. اهمیت لباس از دید معلم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.