چای الگانس باعث کک و مک پوست شما می شود

بجوشانید سپس یک چهارم آب سرد قبل از دم کردن چای الگانس خود اضافه کنید. زمان دم کردن به طور کلی برای یک چای از ژاپن 1 تا 3 دقیقه و برای یک چای از چین 2 تا 4 دقیقه است.

اگر چای شما به صورت فله عرضه می شود، انواع مختلفی از فیلترها در دسترس شما هستند کاغذ یکبار مصرف، منسوجات قابل استفاده مجدد.

گلوله ها یا فیلترهای فلزی در حالی که برخی از کارشناسان معتقدند که این مواد گاهی اوقات می توانند طعم ملایمی را در دم کرده القا کنند.

این اثر بسیار باقی می ماند. فروتن. با این حال، از استفاده مجدد از فیلتر قابل استفاده مجدد برای سیاه های بسیار قوی (مثلاً چای دودی) یا چای های سیاه و سبز طعم دار خودداری کنید.

نکته اصلی این است که ظرفی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا برگ ها در تماس با آب باز شوند و تمام طعم خود را ارائه دهند. نیازی نیست فیلتر خود را مانند کاسه لوله پر کنید ضرب المثل این است که از 2 گرم چای برای 20 سی سی آب استفاده کنید.

چای

در نهایت، یک چای با کیفیت باید بلافاصله پس از دم کرده آن نوشیده شود. آن را در قمقمه نگذارید زیرا طعم آن به سرعت خراب می شود! از طرف دیگر، می توانید چندین برابر چای با کیفیت را دم کنید که تا 3 یا حتی 4 دمنوش را پشتیبانی می کند.

تنها تفاوت بین نوشیدنی های متوالی کافئین (یا تئین که همان مولکول است) در دم اول بیش از 80٪ استخراج می شود.

چه چای سیاه، چه چای سبز، چه چای گیاهی، همه انواع چیزهایی که مصرف می کنیم، همه چیز در یک مقیاس مورد توجه قرار می گیرد یا برخی بیشتر از دیگران هستند؟

بله، این عمدتاً چای ها هستند و حتی بیشتر از آن چای های معمولی، چه چای سیاه و چه چای سبز. هنوز تعداد معینی آفت کش در آنجا وجود دارد. در واقع، تمام چای های معمولی حاوی بقایای آفت کش هایی هستند که ما در مورد آنها تحقیق کرده ایم.

از طرف دیگر، در قسمت دم کرده، کمی بهتر است، زیرا ما در دم کرده نعناع و دمنوش حشره کش ها را پیدا کردیم. اما در غیر این صورت، آنها بهتر رفتار می کنند. اما به طور کلی، بله، به خصوص چای سیاه و چای سبز غیر ارگانیک، وحشتناک نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.