پرورش ماهی های قرمز در فوم یکبار مصرف

کیف خودت را بیاور

کاغذ یا کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف را نپذیرید و کیسه های قابل استفاده مجدد با کیفیت بالا خود را همراه داشته باشید.

خواه خرید مواد غذایی، تحویل غذا، یا خرید لباس باشد، کیف خود را همراه داشته باشید و هر کیسه قابل استفاده مجدد می تواند صدها (یا هزاران) کیسه پلاستیکی یا کاغذی یکبار مصرف را حذف کند!

یک بطری آب قابل استفاده مجدد با خود بیاورید

با آوردن بطری خود ضایعات را از بین می برد و می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

یک ناهار بدون ضایعات آماده کنید

فوم یکبار مصرف را از ناهار خود حذف کنید و هر کودکی که هر روز ناهار خود را در یک فوم یکبار مصرف به مدرسه می آورد، سالانه 67 پوند زباله تولید می کند.

فنجان یا لیوان خود را بیاورید

یک آمریکایی به طور متوسط ​​تا 500 لیوان یا فنجان کاغذی در سال استفاده کرده است و جایگزینی لیوان یا فنجان های یکبار مصرف کاغذ، پلاستیک یا فوم با لیوان یا کاسه قابل استفاده مجدد می تواند تأثیر زیادی داشته باشد.

فوم یکبار مصرف

سعی کنید همیشه یک فنجان یا لیوان را چه در کیف، چه در دفتر و چه در ماشین خود در دسترس داشته باشید و اکثر کافی شاپ ها برای آوردن فنجان خود تخفیف می دهند!

وقت بگذارید و بنشینید غذا بخورید

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که ما با بسته‌بندی مواد غذایی مشکل داریم این است که مردم می‌خواهند به آرامی غذا بخورند – چه خرید از راه دور و چه از طریق ماشین و نفس عمیق بکشید، استراحت کنید و در اتاق غذاخوری بنشینید.

قهوه خود را «برای نوشیدن آن اینجا» سفارش دهید یا از یک غذای خانگی با دوستان و خانواده لذت ببرید و با ظروف یکبار مصرف خداحافظی کنید.

استفاده از نی های قابل استفاده مجدد را در نظر بگیرید

نی های پلاستیکی به طور مداوم یکی از پرمصرف ترین اقلامی هستند که روی زمین دور ریخته می شوند، به این معنی که در آبراه های ما قرار می گیرند و برای ماهی ها و حیات وحش مضر هستند و اگر به نی نیاز دارید، از نی قابل استفاده مجدد استفاده کنید.

از غذاهای با بسته بندی یا بسته بندی زیاد خودداری کنید

مواد غذایی با بسته بندی زیاد برای محیط زیست مضر هستند و اغلب برای سلامتی شما نیز مضر هستند و غذاهایی بخرید که بسته بندی یا بسته بندی زیادی ندارند، مانند میوه ها، سبزیجات و اقلام فله.

ظرف و ظروف خود را بیاورید

آیا باید یک ناهار سبک بخورید؟ ظرف و ظروف خود را داشته باشید تا «بقیه باقیمانده» غذای خود را کم کنید و شما همچنین می توانید ظرف باقیمانده خود را هنگام صرف غذا در رستوران بیاورید و دیگر هرگز کیسه های سگ یکبار مصرف نخواهید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.