پتو مسافرتی مردانه ویروس شما را رفع می کند

با وجود تعداد زیادی پتوی مسافرتی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، پتو مسافرتی مردانه تصمیم گیری برای اینکه کدام یک برای شما مناسب است دشوار باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید یکی از آنها در نظر بگیرید.

جنس یک متریال راحت باعث ایجاد یک پتو راحت می شود. اگر به دنبال یک پتوی مسافرتی مقرون به صرفه هستید که سبک و گرم باشد، پشم گوسفند یا میکروفیبر مصنوعی ساخته شده از پلی استر را امتحان کنید. پارچه‌های نایلونی سبک، بادوام و صاف هستند.

که آن‌ها را برای فعالیت‌های خارج از منزل مناسب می‌کند. الیاف مرینو گرم و نرم هستند، خش ندارند، اما در انتهای گران‌تر هستند. الیاف طبیعی مانند پنبه و کتان معمولاً گرم نیستند اما قابل تنفس هستند.

سایز در مورد پتوهای مسافرتی، مهم است که قبل از خرید، ابعاد محصول ذکر شده را مرور کنید. شما چیزی می خواهید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا شما را برای گرما بپوشاند.

اما همچنین چیزی که به اندازه کافی کوچک باشد تا در چمدان خود ببندید (و اگر در حال پرواز هستید، محدودیت وزن خطوط هوایی را رعایت کنید). بیشتر انتخاب های ما حدود 50 اینچ عرض و 1 پوند هستند.پتو

ویژگی ها بسیاری از پتوها با ویژگی های اضافی طراحی شده اند. یک کیف یا کیسه پتو را برای سفر فشرده نگه می‌دارد. یک حلقه متصل برای حمل پتو در سفر مفید است.

گیره‌ها یا گیره‌های گردن به شما این امکان را می‌دهند که از پتو بدون هندزفری استفاده کنید و جیب‌های اضافه شده فضایی را برای نگهداری وسایل شما در حین حرکت فراهم می‌ کنند.

افشای آگهی‌دهنده ما برای جزئیات بیشتر. سفر یک راه هیجان انگیز و سرگرم کننده برای ماجراجویی است. با این حال، خوب است که اطمینان حاصل کنید که هنگام دوری از خانه نیز آسایش دارید.

به همین دلیل است که پتوهای مسافرتی می توانند بسیار ضروری باشند. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا تجربه سفری دنج داشته باشید تا بتوانید در حین حرکت استراحت و استراحت کنید.

مواردی که باید در مورد پتوهای مسافرتی در نظر بگیریداطمینان از اینکه پتوی مناسب برای نیازهای سفر خود به دست می آورید، به چیزی بیش از انتخاب تصادفی یک گزینه نیاز دارد. بسیاری از تغییرات کوچک مشخصه می تواند بر میزان مفید بودن یک پتو برای شما تأثیر بگذارد. در اینجا چند چیز قابل توجه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.