میوه خشک مخلوط برای درمان درد کبد است

همان طور که می دانید میوه خشک مخلوط این روش حفظ طعم بهتر، آبرسانی زیاد، کمترین اتلاف مواد مغذی و کمترین تغییر رنگ را در میان خشک کردن حرارتی دیگر همراه با سرعت خشک شدن سریعتر نسبت به خشک کردن انجمادی فراهم می کند.

مایکروویو وکیوم نه تنها انبه را به سرعت خشک می کند، بلکه میزان الیاف و میکروارگانیسم موجود در قسمت خمیری میوه را نیز کاهش می دهد به طوری که طعم میوه تا حدودی مخدوش می شود و خشک کردن.

با خلاء نیز میزان آب موجود در میوه را کاهش می دهد. محیط بسته هیچ میکروارگانیسم دیگری نمی تواند وارد میوه شود.میوه خشک میوه ای است که تقریباً تمام محتوای آب آن از طریق خشک کردن حذف شده است.

میوه در طی این فرآیند منقبض می شود و میوه خشک کوچک و پر انرژی باقی می ماند. کشمش رایج ترین نوع آن است و پس از آن خرما، آلو، انجیر و زردآلو قرار دارند.

انواع دیگری از میوه های خشک نیز در دسترس هستند، گاهی اوقات به شکل قندی (روکش قند). اینها عبارتند از انبه، آناناس، زغال اخته، موز و سیب.میوه

میوه های خشک را می توان برای مدت طولانی تری نسبت به میوه های تازه نگهداری کرد و می تواند یک میان وعده مفید باشد، به خصوص در سفرهای طولانی که در آن یخچال در دسترس نیست.

آنها بسیار مغذی هستند و سرشار از فیبر، پتاسیم، بتاکاروتن (ویتامین A) و ویتامین K هستند. آنها به دلیل اثرات ملین طبیعی خود شناخته شده اند.

این به دلیل محتوای بالای فیبر و الکل قندی به نام سوربیتول است که به طور طبیعی در برخی میوه ها یافت می شود. ثابت شده است که خوردن آلو به بهبود دفعات مدفوع و قوام آن کمک می کند. آلو حتی در تسکین یبوست موثرتر از پسیلیوم است که یکی دیگر از داروهای رایج است.

آلو به عنوان یک منبع عالی از آنتی اکسیدان ها، ممکن است از اکسیداسیون کلسترول LDL جلوگیری کرده و به پیشگیری از بیماری قلبی و سرطان کمک کند (منبع مورد اعتماد 19، منبع معتبر).

آلو همچنین سرشار از ماده معدنی به نام بور است که می تواند به مبارزه با پوکی استخوان کمک کند (منبع معتبر 21).علاوه بر این، آلو بسیار سیر کننده است و نباید باعث افزایش سریع سطح قند خون شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.