میز عسلی تاشو چوبی را با این مبلمان ست کنید

برای تطبیق پذیری مطلق در یک اتاق، میز عسلی کیک را می برند و این مبلمان دستی را می توان تقریباً در هر مکانی قرار داد و عملکردهای مختلفی دارد.
برای میز عسلی کاربردهای بسیار متنوعی خواهید یافت و قابل حمل بودن آنها به این معنی است که می توانید آنها را در عرض چند ثانیه به فضای جدیدی منتقل کنید.

در اتاق نشیمن، اغلب میز هایی را می‌بینید که در کنار مبل یا صندلی به‌عنوان سکوی مفید برای چراغ، کتاب یا نوشیدنی استفاده می‌شوند.

یک میز عسلی در راهرو به عنوان محل استراحت ایده آل برای کلید، پست یا یک گلدان زیبا با گل های تازه عمل می کند.

آیا می توانید تصور کنید که در آشپزخانه خود آشپزی کنید و به گیاه تازه روی میز خود روی بیاورید تا برگه های آن را برش دهید تا به غذایی که آماده می کنید اضافه کنید؟

در اتاق خواب، میز عسلی می توانند پاتختی های زیبا بسازند و حتی حمام نیز می تواند از یکی از این میز ها برای نگهداری حوله های مرتب تا شده یا یک قطعه هنری کوچک بهره مند شود.

برخلاف میز های ناهار خوری یا میز های قهوه، میز عسلی تاشو چوبی در هر اتاقی در خانه به همان اندازه در خانه هستند و به تنهایی یا به عنوان بخشی از مجموعه ای از وسایل مبلمان به خوبی کار می کنند.

میز عسلی تاشو چوبی

میز عسلی به این دلیل نامیده می شوند که میز هایی بدون استفاده رسمی هستند.

مواد مورد استفاده برای ساخت میز عسلی بسیار متفاوت است و شما می توانید آنها را در طیف وسیعی از چوب ها و فلزات با منبت کاری در چوب، شیشه، سرامیک یا فلز پیدا کنید.

بسیاری از شرکت‌ها میز هایی را می‌سازند که با تم خاصی ترکیب می‌شوند، مانند مبلمان سبک Chippendale یا Mission.

بسته به طرح، یک میز عسلی می تواند بسیار شکننده باشد، زیرا سازندگان مبلمان اغلب آنها را با پایه های باریک و حداقل مهاربندی ضربدری می سازند تا حجیم به نظر نرسند.
در حالی که میز عسلی می توانند عالی و بسیار مفید باشند، سعی کنید از آنها زیاده روی نکنید.

تعداد زیاد میز های کوچک می تواند یک اتاق را به هم ریخته و مسیریابی را دشوار و ناخوشایند کند.

اگر احساس می‌کنید برای نمایش اقلام ارزشمند به فضای بیشتری نیاز دارید، یک نمایشگر چرخشی راه‌اندازی کنید تا اتاق‌های شما پر از اشیا نباشد و مهمانان نیز از تنوع استقبال خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.