مایع ظرفشویی تست 4 لیتری باعث نابینایی زنی در شیراز شده است

دوزهای جداگانه فقط یک مزیت دارند، آنها راحت هستند. اما مایع ظرفشویی تست 4 لیتری این عیب را دارند که اجازه نمی دهند دوز مصرف کنند و بنابراین منبع ضایعات هستند (بنابراین آلودگی).

محفظه ای که برای دریافت پودر یا دوز در نظر گرفته شده است فقط می تواند حاوی یک عدد باشد. بنابراین دوز از همان ابتدا برای ماشین ظرفشویی که فرض می شود کاملاً بارگیری شده است محاسبه می شود.

(به طور متوسط ​​یک ماشین ظرفشویی استاندارد می تواند دارای دوازده تنظیمات مکان باشد که با بیش از 60 عنصر مطابقت دارد). اگر در نیم بار باشد، دوز آن دو برابر بیشتر خواهد شد.

و بدیهی است که تلاش برای شکستن مکعب پودر فشرده به نصف غیر عملی خواهد بود با این حال، این هنوز امکان پذیر است و کاربران ماشین های ظرفشویی کوچک از این تکنیک استفاده می کنند.

که معلوم می شود اقتصادی و زیست محیطی است.

همچنین می توان محصولات همه کاره از جمله مواد شوینده، کمک شستشو و نمک را در بازار یافت. در سمت مواد شوینده، بدون تغییر، در سمت کمک آبکشی، توصیه می شود از دستگاه برای شستشوی فشرده استفاده نکنید.

مایع

عملکرد کمک آبکشی بسته به دمای بالا مرتبط با این لحظه از چرخه (شستشو در حدود 70 درجه) آزاد می شود.)، اثربخشی محصول ممکن است کاهش یابد.

عملکرد نمک یکپارچه در آب سخت تا 35 درجه عمل می کند، اما فراتر از آن نمک اضافی در مخزن لازم است. برخی از گلوله ها همچنین عملکردهایی برای محافظت از ظروف شیشه ای یا نگهداری از قسمت های مختلف دستگاه دارند.

ماشین ظرفشویی نیاز به توجه و پیگیری بیشتری نسبت به ماشین لباسشویی دارد. پس از چند دوره شستشو، تمیز کردن فیلتری که کثیفی های کوچک را جمع آوری می کند، ضروری است.

شما باید به طور مرتب نمک را به نرم کننده (برای امکان بازسازی رزین های تبادل یونی) و مایع شستشو (برای تسهیل جریان آب روی کارد و چنگال، بشقاب ها و غیره) در مخزن اضافه کنید.

محصولات مایع (به شکل بطری) وجود دارد که تمیز کردن کامل ماشین ظرفشویی را تضمین می کند. با استفاده از برنامه شستشوی طولانی و دمای بالا، چربی ها را حل کرده و تمام مدارها را رسوب زدایی می کنند.

آزمایش‌های اخیر چه زمانی که امکان ساخت نمک‌های احیاکننده زیست‌محیطی (100% کلرید سدیم یا نمک پخت) را فراهم کرد، ثابت کرده است.

که استفاده از نمک ساده پخت و پز درشت همان نتایجی را به دست می‌دهد که نمک احیاکننده، بدون ماشین‌های تخریب. به نظر می رسد تنها نقطه چسبنده استفاده از نمک درشت است (اندازه تکه های نمک عامل مهمی است).

به همین ترتیب، مایع شستشو را می توان با سرکه الکل سفید جایگزین کرد که استفاده از آن هزینه کمتری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.