ماجرای استفاده از دستکش زمستانی زنانه در جنگ جهانی دوم

کوه ها در لباس سفید شگفت انگیز به نظر می رسند و در این شکی نیست، اما تمام فعالیت هایی که در این شرایط طبیعی زیبا انجام می شود نیاز به آماده سازی بسیار دقیق دارد.

دستکش های نامحسوس یک عنصر بسیار مهم در کمد لباس زمستانی هستند.
مواد طبیعی، گرم ترین لایه عایق شناخته شده برای انسان، که به ویژه در دستکش ها یا سایر دستکش های ضخیم زمستانی یافت می شود و داون بسیار انعطاف پذیر است و به لطف آن هوای زیادی را ذخیره می کند که عایق خوبی است.

متأسفانه، تحت تأثیر رطوبت (همچنین عرق دست)، پایین جمع می شود و هوا خارج می شود، بنابراین گرمای زیادی را در خود حفظ نمی کند.

دستکش زمستانی زنانه با ضخامت طبیعی در شرایط خشک زمستانی به‌خوبی کار می‌کنند، مخصوصاً زمانی که ما زیاد فعال نیستیم.

کرک مصنوعی، اگرچه با خواص مشابه طبیعی خود مطابقت ندارد، اما با رطوبت بسیار بهتر مقابله می کند، به همین دلیل است که در اکثر دستکش های عایق برای افراد فعال، به عنوان مثال در دستکش های اسکی استفاده می شود و پر کردن پشم، کمتر رایج است، به سادگی دارای خواص پشم گوسفند است که در بالا در مورد آن نوشتیم.

دستکش زمستانی زنانه
تقویت‌کننده‌های ساخته شده از چرم، کولار، دستکش‌هایی که با آن‌ها کار می‌کنیم، به‌عنوان مثال هنگام نگه‌داشتن میله‌های اسکی یا راهپیمایی یا هنگام دست زدن به طناب یا بالا رفتن از طریق فراتا، به تقویت‌کننده‌های مناسب در نواحی چنگ زدن نیاز دارند تا مواد بتواند اصطکاک افزایش یافته را تحمل کند.

برای این منظور از درج های ساخته شده از چرم (طبیعی یا مصنوعی) استفاده می شود، گاهی اوقات مواد ضخیم تر با نخ های کولار در هم می آمیزند.
درج های بدون لغزش، به عنوان مثال پوشش های سیلیکونی، هم هنگام بالا رفتن و هم هنگام گرفتن اشیاء کوچک مورد نیاز هستند.

ما همچنین می‌توانیم آنها را در دستکش‌های اسکی ببینیم (سپس به گرفتن چوب کمک می‌کنند) و در باریک‌ترین دستکش‌های ترمواکتیو که به لطف آن‌ها دسترسی به تلفن یا کلیدها آسان‌تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.