فرش دستباف ابریشم ۱۲ متری که معطر است!!

فرش در اتاق نشیمن از قدیم الایام فرش یکی از تزیینات اصلی خانه بود، اما فرش ها جدا از کارکردهای تزیینی، خواص مفید زیادی دارند و هدف اولیه فرش محافظت در برابر سرما و باد بود و تنها بعدها فرش به نماد رفاه و ثروت تبدیل شد.

سنت پوشاندن تمام خانه با آنها از شرق آمده است، زیرا از زمان های قدیم، سطح زندگی یک خانواده شرقی بر اساس تعداد فرش ها تعیین می شد.

فرش دستباف ابریشم 12 متری راحتی و گرما را به فضای داخلی خانه می آورد و یک محصول گران قیمت و باکیفیت حتی می تواند به میراث خانوادگی تبدیل شود.

فرش یکی از بهترین کفپوش ها از نظر داده های خارجی و قابلیت اطمینان است، زیرا پارکت یا مشمع کف اتاق به راحتی خراشیده می شود که برای فرش نمی توان گفت. علاوه بر این، پارکت گران‌تر از فرش با کیفیت است و نیاز به نوسازی دارد.

فرش عایق حرارتی مؤثری را ارائه می دهد و همچنین صداهای اضافی را وارد اتاق نمی کند.

فرش دستباف ابریشم 12 متری

همچنین فرش گرد و غبار را در داخل خود نگه می دارد و در هنگام جابجایی اجازه بالا آمدن آن را نمی دهد که منجر به ورود گرد و غبار به بدن انسان می شود و گرد و غبار باقی مانده در فرش را می توان با جاروبرقی یا فقط جارو پاک کرد.

فرش همچنین به تقسیم بندی بهینه فضا کمک می کند و آنها به راحتی می توانند مناطق خاصی را مشخص کنند، به عنوان مثال، با برجسته کردن اتاق نشیمن در استودیو یا به اشتراک گذاشتن اتاق بین چندین مستاجر.

طول عمر فرش به کیفیت فرش بستگی دارد و با خرید یک فرش ارزان، نمی توانید امیدوار باشید که آن را به فرزندان خود منتقل کنید، و یک پوشش نخبه برای مدت طولانی خدمت می کند.

کیفیت محصول به مواد، روش تولید، تراکم فرش و ویژگی های رنگ آن بستگی دارد.

فرش ها را می توان بافته، نمد، بافته، پرزدار و سوزنی نمد کرد و فرش های سوزنی و پرزدار در زمان کوتاه و با قیمت پایین تولید می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.