عدم استفاده از لنت ترمز نیسان زامیاد جان کودکی افغانی را گرفت

سیستم ترمز یک ساختار کامل است که سرعت خودرو در حال حرکت را کاهش می دهد و نیرو را از طریق پدال ترمز به لنت های موجود در سیستم چرخ منتقل می کند.

لنت ترمز نیسان زامیاد جزء مورد استفاده در خودروسازی و سایر صنایع خودروسازی است و لنت های ترمز در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم هستند.

لنت های نرم و سخت رایج ترین انواع هستند و لنت های ترمز نرم به سرعت فرسوده می شوند، اما عملکرد ترمز عالی را ارائه می دهند، از سوی دیگر لنت های سخت علیرغم ظرفیت ترمز ضعیفی که دارند عمر سایش طولانی دارند.

اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که وقتی لنت ها برای اولین بار نصب می شوند، یک دوره سازگاری با سیستم و ساختار خودرو وجود دارد و این روش از یک ماشین به ماشین دیگر متفاوت است با این حال، به طور متوسط ​​3-4 روز طول می کشد.

رانندگان باید در طول این روش بسیار مراقب باشند، زیرا لنت ترمز به طور کامل با سیستم خودرو سازگار نیست و از آنجایی که لنت ها مستقیماً به ساختار چرخ متصل می شوند، باید از ترمز ناگهانی خودداری شود، پس از این فرآیند، لنت ها پس از ماه ها شروع به فرسودگی می کنند.

لنت ترمز

دلایل صدای جیغ لنت ترمز
در اینجا دو عامل اصلی وجود دارد:

لنت ترمز
دیسک ترمز
مشکلات اصلی این دو را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

حتی اگر لنت ترمز نو باشد، اگر دیسک شکسته باشد یا مشکلی در تمام شدن دیسک ترمز وجود داشته باشد، صدایی در هنگام ترمز شنیده می شود.
اگر کیفیت لنت ترمز ضعیف باشد، گاهی اوقات هنگام ترمزگیری صدا ایجاد می شود.
اگر لنت ترمز قدیمی باشد باز هم صدا ایجاد می کند.
لنت و دیسک ترمز را کجا عوض کنیم؟
برای تعویض لنت ترمز یا دیسک ترمز می توانید به متخصصین این کار اعتماد کنید و ضمن کمک گرفتن از پرسنل فنی اتوپراتیک جهت تعویض لنت و دیسک، قبل و بعد از انجام مراحل به صورت کتبی و شفاهی به اطلاع شما خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.