ظروف شیشه ای را با خیال راحت در پاکت پستی به ترکیه ارسال کنید

اگر ازپاکت پستی برای مخفی کردن و محافظت از محتویات آن استفاده نمی شد، فرض بر این است که این نامه هرگز به مقصد نمی رسید.

در همین حین، پادشاه کاغذی خواست و خطاب به ملکه این یادداشت را نوشت: «به محض اینکه پسر حامل این نامه رسید، باید او را بکشند».

در پاکت پستی a3 می توان اطلاعات گیرنده را در جلو (بخشی از پاکت که تقسیم نشده است) و اطلاعات فرستنده را در پشت، یعنی جایی که محل بسته شدن پاکت است، نوشت.

یکی از داستان های برادران گریم که نسل های زیادی از کودکان را سرگرم کرده است، چنین می گوید.

شاید فکر کنیم دیگر هیچ کس نامه نمی نویسد، زیرا ایمیل ها، پیام های واتس اپ و توییت ها پادشاهان ارتباطات کتبی هستند و عملاً همه ما یک تلفن همراه با اتصال به اینترنت داریم و به نظر می رسد با این مقدار کمی، جایی برای کاغذ وجود ندارد.

با این حال، کاملاً درست نیست; علیرغم غلبه ایمیل ها، پاکت پستی همچنان برای ارسال و بسته بندی استفاده می شوند.

پاکت پستی a3

نه تنها در تاریخ های خاص، مانند کریسمس، بلکه به صورت روزانه و طبق گفته Correos، در سال 2013 Correos بیش از 3600 میلیون یورو در محموله های پستی مدیریت کرد و روزانه بالغ بر 15 میلیون حواله از دفاتر سراسر کشور توزیع می شود که هر 3 ثانیه یک محموله انجام می شود.

اگرچه بیشتر پست‌های انبوه از بانک‌ها، نیروگاه‌های برق آبی و کمپین‌های تبلیغاتی است، هزاران نامه شخصی نیز در انتقال پاکت پستی هایی که هر روز از اسپانیا عبور می‌کنند، منتقل می‌شوند.

نامه ها هنوز هم دوست داشتنی هستند

نامه های کاغذی، نه ایمیل ها، تعداد زیادی انسان دارند، زیرا شیوه زندگی ما را منعکس می کنند، به خصوص اگر با دست نوشته شده باشند: رنگ کم و بیش تیره جوهر نشان می دهد که آیا مکث طولانی بوده است، نبض.

خوشنویسی در برخی جملات به انسان اجازه می دهد بین خطوط بخواند و احساسات در نحوه حک شدن حروف بر روی کاغذ یا پاک شدن آنها با اشک آشکار می شود.

فراموش نکنیم که شکلک های امروزی از نسل نشانه های گذشته هستند: بیضی ها، لکه های رژ لب، بوی عطر، قلب ها، نقاشی های حیوانات و عروسک ها در مورد کودکان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.