ظرف یکبار مصرفی که به جای تیغ از آن استفاده می شود

«آینده پلاستیک است» یک جمله معروف از فیلمی است که در دهه 1960 ساخته شد. این برای بسیاری از افراد تجاری و مصرف‌کنندگانی که بیش از هر زمان دیگری پلاستیک را وارد زندگی خود می‌کنند صادق است.

یکی از دلایل اصلی باقی ماندن پلاستیک در صنعت ذخیره سازی این است که فناوری جدید به ظرف یکبار مصرف اجازه می دهد تا سبزتر شود و در عین حال ویژگی های مثبتی را که بیشتر مردم از آن لذت می برند حفظ کند.

در اینجا چند روش مختلف وجود دارد که پلاستیک می تواند به شما کمک کند تا بر نیازهای ذخیره سازی خود در خانه یا محل کارتان تأثیر بگذارد:

انباری آشپزخانه
اکثر رستوران ها و آشپزخانه های تجاری در تمیز نگه داشتن محل کار خود سخت کوش هستند. با تغییر به پلاستیک، نه تنها می‌توانید مواد فاسد شدنی و خشک خود را در برابر عوامل محیطی ایمن نگه دارید، بلکه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که ظروف چینی که در آن نگهداری می‌شود تخریب یا پوسیده نمی‌شود.

یک شرکت روغن زیتون را برای استفاده در آشپزخانه در یک دوره دو ساله آزمایش کرد. پس از یک سال و نیم نگهداری، رطوبت آشپزخانه باعث پوسیدگی در قوطی‌هایی شد که روغن در آن‌ها ذخیره می‌شد و باعث تغییر طعم می‌شد.

روغنی که در ظروف پلاستیکی نگهداری می شد طعم تازه خود را برای غوطه ور شدن با نان در تمام چرخه آزمایش دو ساله حفظ کرد، یعنی مدت زمانی که قرار بود تازه بماند.

کیت های ابزار سیار
اگرچه چندین سیستم مختلف برای کارگرانی که از ابزار استفاده می کنند وجود دارد، یکی از متداول ترین حالت های آماده به کار برای کسب و کارهای کوچک، سازماندهی ابزارهای خود در ظروف پلاستیکی مختلف است تا جدا باقی بمانند و در عین حال برای استفاده در دسترس باشند.

قطعات کامپیوتر
تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند به راه‌اندازی رایانه‌های معمولی شرکت یا مصرف‌کننده نفوذ کرده‌اند. در عین حال، کدام خانه یا دفتری که کابل و لوازم جانبی زیادی به همراه تجهیزات IT خود ندارد، نداشته باشد؟ سازماندهی جیوه در تلویزیون قدیمی پارس در سطل های پلاستیکی برای اکثر شرکت ها منطقی است. اگر شرکتی به دنبال ISO یا شناسایی دیگری برای برآورده کردن نیازهای مشتری باشد، آنها همچنین می توانند بخشی از کیفیت گواهی شده برای فرآیندها باشند.

آرشیو کردن فایل ها
چه کسب و کار داشته باشید و چه یک خانواده، مدارک شما به مرور زمان انباشته می شود. تهیه یک سطل پلاستیکی بزرگ که قابل رویت شدن باشد و بتوان آن را پوشاند، می تواند تفاوت زیادی در مدیریت کاغذهای اضافی که دیگر مورد نیاز نیست، ایجاد کند.

یکی از راه‌های شروع کسب‌وکارتان این است که یک محدودیت زمانی خاص را توسط بخش تعیین کنید و سپس تمام اسنادی را که قدیمی‌تر از آن تاریخ هستند حذف کنید و قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا را بایگانی کنید. به این ترتیب اسناد فعلی خود را به حداقل می رسانید در حالی که اسناد قدیمی شما هنوز در جای دیگری در مرکز شما موجود است.

 • منابع:
  1. THE MANY USES OF PLASTIC CONTAINERS
 • تبلیغات: 
  1. خرید مستقیم از تولید کننده کارتن لمینت باکیفیت
  2. مراکز پخش گلاب صنعتی اصل
  3. قیمت خرید آلو بخارا عمده
  4. سفارش عمده محلوج پنبه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.