شیره انگور سفید ملایر پوست شما را آبررسانی می کند

همکان طور که می دانید شیره انگور سفید ملایر آنزیم ها و شامل پکتین لیاز (PL)، PG و پکتین متیل استراز (PME) می باشد. آنزیم‌های دسته‌بندی مواد غذایی که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند، پیشرفت‌های قابل‌توجهی در پردازش دارند.

و منجر به مزایای تجاری جامع می‌شوند. مزایای کمی که توسط آنزیم‌های صنعتی ارائه می‌شود، افزایش تولید آب میوه آزاد و پرس است، در حالی که دستاوردهای کیفی به عنوان تقویت ریشه‌کنی رنگ در انواع انگور قرمز، استخراج فنلی شراب‌های قرمز و ثبات رنگ است.

(دوکاسی و همکاران، 2011 ​​مین و موریس 2007)، به دنبال توسعه فرآیند پیری شراب ها مانند افزایش طعم. مزایای تولید شامل کوتاه‌تر بودن زمان خیساندن، ته‌نشینی و فیلتراسیون بود (کاپونووا و درداک، 2002 رویلا و گونزالس سان خوزه، 2002).

آنزیم های پکتین نقش حیاتی در مورد لایه های داخلی همی سلولز غنی از زایل گلوکان تفاله انگور تخمیر نشده (زیتسمن و همکاران، 2017). قارچ‌های برای آماده‌سازی آنزیم پکتولیتیک تجاری مورد بررسی قرار می‌گیرند.

شیره

و از مخلوط هم افزایی آنزیم‌هایی مانند PG تشکیل شده‌اند که هیدرولیز تصادفی پیوندهای 1،4 را انجام می‌دهند. پکتین استراز بیشتر متانول را از پکتیل متیل استرها آزاد می کند.

مرحله مهمی قبل از اینکه PG بتواند به طور کامل ادامه یابد (محتوای متانول بالاتر چنین آبمیوه تصفیه شده معمولاً در مقایسه با غلظت های طبیعی کمتر است و بنابراین هیچ خطری برای سلامتی ایجاد نمی کند).

علاوه بر این آنزیم PL، پکتین را از طریق یک واکنش حذفی می شکافد و الیگوساکاریدها را با پایانه غیر احیاکننده باقی مانده های 4 دئوکسی متیل نورونوسیل، در غیاب اثر پکتین متیل استراز، حذف می کند.

همی سلولاز مخلوطی از آنزیم های هیدرولیتیک از جمله زایلان اندو گزیلوزیداز، زایلان گزیلوزیداز و آرابینوفورانوزیداز یک پکتیناز نیست، اما وجود تصادفی آن برای کاهش سطح همی سلولز ترجیح داده می شود. در آب میوه ها انگور فواید بی شماری دارد، آب آن نوشیدنی غنی از آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی و ویتامین ها است.

با نوشیدن آب انگور تمام فواید را به بدن خود می آوریم و به تامین مایعات کمک می کنیم که این یکی از موارد اساسی است.

انگور آنتی اکسیدان هایی را برای بدن ما فراهم می کند. سطح آنتی اکسیدان ها به نوع انگور، محل تولید و نحوه پردازش آن بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.