شامپویی که از جرم گیر چند منظوره تهیه می شود

پاک کننده های همه منظوره را می توان برای کارهای نظافتی مختلف در داخل و اطراف خانه، مانند تمیز کردن کف، پنجره ها و آینه ها استفاده کرد.

آنها برای فعالیت های تمیز کردن سبک مناسب هستند و مصرف کنندگان تقاضای زیادی برای پاک کننده های همه منظوره دارند.

عملکرد تمیز کنندگی بالا
حفاظت از سطح
خشک کردن سطح تمیز بدون باقی مانده
سازگاری خوب با پوست
در دسترس بودن
رفتار کف کردن مناسب
بوی مطبوع در حین و بعد از تمیز کردن

جرم گیرهای های همه منظوره نانو به صورت مایع، اسپری یا دستمال مرطوب (دستمال مرطوب) در دسترس هستند دستمال مرطوب های همه منظوره در نظر گرفته شده در فصل جاری آنهایی هستند که برای کارهای تمیز کردن کوچک استفاده می شوند.

طبق گزارش EPHECT (2012)، پاک کننده های همه منظوره بیشتر در آشپزخانه (84٪) و حمام (76٪) در کشورهای اروپایی استفاده می شود.

جرم گیر چند منظوره

جرم گیر چند منظوره نانو کمتر در اتاق خواب (31٪) و اتاق های انبار (18٪) استفاده می شوند علاوه بر این، نتایج مطالعه EPHECT نشان می دهد که مصرف کنندگان از پاک کننده های همه منظوره برای تمیز کردن کف (67٪)، سینک (57٪) یا توالت (52٪) استفاده می کنند.

اکثر مصرف کنندگان از محصول به صورت مایع (80%) استفاده می کنند هنگام نگاه کردن به کشورها (یا مناطق اروپایی)، الگوهای استفاده متفاوت قابل مشاهده است.

اطلاعات خاص برای کشورهای مختلف اتحادیه اروپا از مطالعه EPHECT در دسترس است.

کسر آب در محصول جرم گیرهای های چند منظوره نانو 0.8 برآورد شده است و با توجه به رویکرد محافظه کارانه، ماتریس وزن مولکولی پیش فرض به عنوان وزن مولکولی آب (18 گرم بر مول) تقسیم بر کسر آب در محصول (8/0) محاسبه می شود که 22 گرم در مول به دست می آید و ضریب Q 2 است، زیرا داده های کمی پشتیبانی محدود هستند.

جرم آزاد شده در اینجا به عنوان مقدار محصولی که از بطری یا قوطی اسپری می‌شود تفسیر می‌شود که بر اساس داده‌های Weerdesteijn و همکاران 22 گرم (8.2.1: مدت زمان اسپری) تخمین زده می‌شود.

ضریب Q روی 2 تنظیم شده است، زیرا داده های پشتیبانی به طور خاص به پاک کننده های اسپری اشاره دارد، اما تعداد نمونه ها محدود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.