ذرت مکزیکی کیلویی در بوفه سینما خودکشی کرد

ایالات متحده بزرگترین تولید کننده و صادرکننده ذرت مکزیکی کیلویی در جهان است و تقریباً 36 درصد از صادرات را در سال 2020 به خود اختصاص داده است.

تا سال 2019، اکثر صادرات ذرت ایالات متحده به مکزیک، ژاپن و کلمبیا می رفت. چین در بین 10 مقصد برتر نبود، اما این وضعیت در سال 2020 تغییر کرد.

بین ژانویه 2020 و 2021، صادرات ذرت ایالات متحده به چین به طور تصاعدی افزایش یافت و در دسامبر به بالاترین حد خود رسید. اشتهای عظیم واردات چین به دلیل کمبود منابع داخلی در بحبوحه افزایش تقاضا برای خوراک از گله گراز در حال بهبودی این کشور است که در سال 2018 توسط تب خوکی آفریقایی آسیب دیده بود.

ذرت

در نتیجه، چین پس از مکزیک و برزیل، سومین واردکننده بزرگ ذرت آمریکا در سال 2020 شد. علاوه بر این وزارت کشاورزی ایالات متحده پیش بینی می کند که واردات ذرت چین در سال 2021 بسیار بیشتر از سطح سال 2020 خواهد بود و اکثریت آن از ایالات متحده تامین خواهد شد.

علاوه بر کاهش عملکرد ناشی از خشکسالی در برزیل، افزایش تقاضا از سوی چین قیمت ذرت را به بالاترین سطح خود در هشت سال گذشته رسانده است.
از ابتدای سال 2020، قیمت ذرت 68 درصد افزایش یافته است و از 19 می در حدود 6.50 دلار در هر بوشل است. افزایش قیمت ذرت احتمالاً بر چندین صنعت تأثیر می‌گذارد و می‌تواند به قیمت‌های بالاتر برای مواد غذایی ما از جمله غلات، پوسته‌های تاکو و شربت‌های ذرت تبدیل شود.

علاوه بر این، به دلیل نقش کلیدی آن در تولید اتانول، می تواند قیمت گاز را نیز افزایش دهد. در دنیایی که کالاهایی مانند ذرت اغلب بدیهی تلقی می شوند، مهم است که به این فکر کنیم که چقدر می تواند ارزشمند باشد.

یک بوش ذرت می تواند 33 پوند شیرین کننده، 31.5 پوند نشاسته یا 22.4 پوند پلیمر فراهم کند. همچنین برای تولید حدود 3 گالن سوخت اتانول و 16 پوند غلات خشک شده برای خوراک دام کافی است.

استفاده از ذرت بسیار فراتر از بلال است و درست مانند سایر مواد خام، از بسیاری از صنایعی پشتیبانی می کند که زندگی مدرن را ممکن می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.