دستکش ظرفشویی ضد حساسیت باعث استحکام بیشتر ظرف شما می شود

پوشیدن آنها به لطف روکش نخی نرم راحت است. دستکش ظرفشویی ضد حساسیت بسته به این که چه مقدار از بازوی خود را در آب گرم قرار دهید، دارای کاف‌هایی به طول 14 یا 20 اینچ هستند. اما این چیزی است که این دستکش ها را متمایز می کند.

این دستکش ها بسیار مقاوم در برابر حرارت هستند و مقدار عایق آن تا 15 ثانیه در 225 درجه فارنهایت است. حتی اگر در داغ ترین آب غوطه ور باشیم، بیشترین چیزی که دستان ما احساس می کردند، گرمای ملایمی بود که به سختی قابل توجه بود.

جزئیات مورد علاقه ما حلقه پنبه ای در سرآستین بود که آویزان کردن آنها را پس از اتمام ظروف آسان می کند. در حالی که ممکن است خیلی زیبا نباشند، دستکش‌های تاکر یک دستکش آشپزخانه درخشان هستند که ایمنی اولویت اصلی شماست.

ارزان بودن هیچ ایرادی ندارد (این بچه ها فقط پنج دلار هستند)، اما طول دستکش ها هم خوب بود و هم بد. دستکش‌های مامیسون در تمام طول ساعد به محافظت در برابر آب جوش کمک می‌کنند. (طول همچنین به جلوگیری از ورود آب به داخل دستکش کمک می کند.)

با این حال، طول اضافی نیز باعث می شود این دستکش ها حجیم شوند و به سختی روی آستین های بلند مانور می دهند. و اگرچه نازک هستند و جابه‌جایی آن‌ها آسان است.دستکش

اما دستکش‌های مامیسون دارای انگشتان پهن هستند دست‌های کوچک کمی در آن‌ها می‌لغزند و باعث می‌شوند هنگام دست زدن به ظروف شیشه‌ای احساس امنیت کمتری داشته باشید.

با این حال، اینها تقریباً به خوبی و قطعاً به رنگ صورتی مانند دستکش های کازابلا هستند. و با این قیمت، ممکن است ارزش معامله را داشته باشند.

ما این دستکش‌های ظرفشویی را به بهترین روشی که می‌دانستیم، با شستن تعداد زیادی ظروف کثیف و کثیف آزمایش کردیم. ابتدا، ما تحقیقاتی را انجام دادیم تا انتخاب خود را به برگزیدگان و پرفروش‌ترین‌های آمازون محدود کنیم، و علاوه بر آن، گزینه‌های باکیفیت دیگر را که به صورت آنلاین در دسترس هستند، مرور کردیم.

ما دستکش‌هایی می‌خواستیم که حتی زمانی که با مواد شوینده صابون ظرف‌شویی پوشانده می‌شوند، مهارت خود را حفظ کنند و چه محصولات تمیزکننده دیگری را می‌توان به کار برد.

ما به این نکته توجه کردیم که هر جفت چقدر گرما را تحمل می کنند، چقدر راحت هستند و آیا پوست حساس را تحریک می کنند یا خیر. ما تصمیم گرفتیم که آزمایش خود را به تمیز کردن آشپزخانه محدود کنیم، اما بسیاری از دستکش‌ها به خوبی دستکش‌های تمیزکننده خانگی کار می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.