در کندوی عسل پلاستیکی کرم ابریشم پرورش دهید

بدون نیاز به مونتاژ، کندوهای زنبور پلاستیکی از قبل مونتاژ شده و آماده نصب هستند.

غیرقابل نفوذ در برابر پروانه مومی، کندو عسل پلاستیکی دارای شانه های شش ضلعی هستند که لارو پروانه مومی قادر به فرورفتن در آنها نیست و این کار از پخش شدن آنها جلوگیری می کند و عسل شما را حفظ می کند.

به خوبی در استخراج کننده ها نگه دارید، کندوهای پلاستیکی به خوبی در استخراج کننده ها نگه می دارند و برای استفاده مجدد به راحتی تمیز می شوند و شما حتی می توانید آنها را با یک واشر فشار تمیز کنید!

لکه بینی تخم‌مرغ‌ها را راحت می‌کند، به‌ویژه قاب‌های پلاستیکی سیاه، تضاد کاملی با گوی‌های سفید کوچکی که تخم‌های ملکه هستند، ایجاد می‌کنند، که مکان‌یابی آنها را بسیار آسان‌تر می‌کند.

بسیار بادوام، فریم های پلاستیکی برای دوام ساخته شده اند و آنها هنگام جدا کردن آنها از بدن کندوهای پوشیده شده بره موم یا هنگام تمیز کردن آنها شکافته نمی شوند.

کندو عسل پلاستیکی

معایب کندوهای پلاستیکی

گران تر از چوب و غیر قابل تجدید، قاب های پلاستیکی بیشتر از قاب های چوبی دوام می آورند و این در هزینه منعکس می شود و پلاستیک ها نیز غیر قابل تجدید هستند، بنابراین باید از بازیافت آنها در هنگام تعویض اطمینان حاصل کنید.

زنبورها ممکن است آنها را رد کنند و کندوهای پلاستیکی معمولاً در لایه ای از موم زنبور عسل پوشانده می شوند تا زنبورها آنها را بپذیرند، اما همیشه اینطور نیست.

در موارد نادر، زنبورها ممکن است از درگیر شدن با کندوهای پلاستیکی خودداری کنند، به خصوص اگر پایه پلاستیکی شش ضلعی های انعطاف ناپذیری ارائه دهد که اندازه آن ها نیست.

بیماری های عفونی زنبور عسل را باید با پرتوهای گران قیمت درمان کرد بیماری هایی مانند گزند آمریکایی که می توانند کندو را از بین ببرند باید از بین بروند.

قاب های چوبی را می توان به سادگی سوزاند و جایگزین کرد و هاگ ها و لاروها را از بین برد و راه را برای کندو جدید باز کرد و با این حال، پلاستیک ها باید با تشعشعات گران قیمت درمان شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.