درمان بیماران دیابتی با برگه زردآلو خانگی

برگه زردآلو سرشار از آنتی اکسیدان های گیاهی فراوان است و برای پاکسازی بدن از عناصر سمی و ناخواسته ایده آل است، همچنین تعادل سطح آب درون سلولی و خارج سلولی را تنظیم می کند زیرا حاوی پتاسیم و سدیم بیشتری نسبت به زردآلوی تازه است.

به لطف منبع غذایی فراوان و ساختار کم کالری، یکی از اولین غذاهایی است که هنگام تغذیه سالم به ذهن متبادر می شود همچنین برای کودکان در سنین رشد و برای درمان بیماری های مختلف بسیار مفید شناخته شده است.

در صورت تمایل می توانید زردآلو خشک را که برای مصرف در بسته بندی های هوابند عرضه می شود به صورت عمده از سایت ما خریداری کنید.

چگونه برگه زردآلو تهیه کنیم؟

اگرچه فواید برگه زردآلو خانگی شناخته شده است، اما اغلب برای تامین انرژی مورد نیاز روزانه و اطمینان از عملکرد ایده آل سیستم گوارش مصرف می شود.

زردآلوهایی که در اسلام نگهداری می شوند در زیر نور آفتاب قرار می گیرند و به طور متوسط ​​2 تا 3 روز نگهداری می شوند، سپس دانه ها بدون آسیب رساندن به کل میوه به راحتی جدا می شوند.

برگه زردآلو

در حالی که بدون دانه است به مدت 3-2 روز در آفتاب نگهداری می شود.

برگه زردآلو در انبارها نگهداری می شود و مرحله بعدی در تهیه برگه زردآلو است.

در حال شستشو است میوه هایی که هر هفته در آب زلال شسته می شوند، استراحت می کنند و بعد از 2 روز با دقت بسته بندی شد.

بسته بندی برگه زردآلو با ماندگاری طولانی باید در محیط های خنک و خشک نگهداری شود و به طور متوسط ​​1 سال عمر مفید را بدون خراب شدن فراهم می کند.

می توانید به تعداد بسته های مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و از فرصت ارسال سریع استفاده کنید و تمامی محصولات ما در یک روز ارسال می شوند.

ما با ضمانت بازگشت و تعویض کالا خدمات ارائه می دهیم و رضایت مشتری را فراهم می کنیم و بسته های برگه زردآلو فروشگاهی سلامت و طعم را می توانید با یک کلیک سریع و آسان خریداری کنید و از شبکه و گزینه های پرداخت مطمئن بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.