خیارشور صنعتی ورم معده شما را درمان می کند

ترشی ترشی به دلیل اسیدیته ای که سرکه ایجاد می کند خیارشور صنعتی برای مدت طولانی نگهداری می شود. این باعث رشد کم میکروبی می شود تا زمانی که آنها در یخچال نگهداری شوند. طرز تهیه غوطه وری که در آن غوطه ور می شود فوایدی دارد که در ادامه خواهیم دید.

از سوی دیگر، میزان سدیم از 50 تا 115 درصد میزان مصرف توصیه شده متغیر است. دلیل آن این است که غوره قبل از غوطه ور شدن در سرکه در آب نمک درمان می شود.

همچنین مشخص شده است که مایع غواصی پاستوریزه و بدون سرکه مقادیر خوبی از پروبیوتیک ها را فراهم می کند. با این حال، بیشتر آنچه به بازار عرضه می شود پاستوریزه است.

فواید سرکه ترشی هر کسی فکر می‌کند محلولی که غوره‌ها در آن خیس می‌شوند فقط سرکه، آب و نمک است. اما علم فوایدی را به آن نسبت داده است. در اینجا کدام یک هستند.

در یک مطالعه مشخص شد که مصرف مقادیر کمی مایع غوره در گروهی از مردان کم آب، گرفتگی عضلات را از بین می برد. علاوه بر این، بازیابی 45 درصد سریع‌تر از زمانی بود که هیچ مایعی مصرف نمی‌شد.خیارشور

حدس زده می شود که مایع موجود در خیارشورها ممکن است باعث تحریک یک رفلکس در دهان شود و سیگنالی را به سیستم عصبی ارسال کند و گرفتگی را متوقف کند. با این حال، مطالعات بیشتری برای تایید این نتیجه مورد نیاز است.

به تنظیم سطح قند خون کمک می کند یک نظرسنجی از افراد مبتلا به دیابت نوع 2 تأثیر مصرف سرکه را بر متابولیسم قند عضلانی اندازه گیری کرد.

سرکه در کاهش افزایش قند بعد از غذا و افزایش سطح انسولین موثر است. افزایش تری گلیسیرید خون نیز بدون تأثیر بر تجزیه لیپیدها کاهش یافت.

از سوی دیگر، باید تصریح کرد که مایع پاستوریزه غوره می تواند باعث رشد باکتری های مفید شود، اما وسیله ای برای این میکروارگانیسم ها محسوب نمی شود. در عوض، سرکه غیر پاستوریزه غوره می تواند وسیله ای برای پروبیوتیک ها باشد.

می تواند کاهش وزن را تسهیل کند اسید استیک، جزء اصلی سرکه، توانست تجمع چربی بدن را در حیوانات آزمایشگاهی کاهش دهد. در مطالعه ای بر روی افراد چاق، مشخص شد افرادی که 14 تا 28 گرم سرکه در روز مصرف می کردند، چربی بیشتری نسبت به افرادی که مصرف نمی کردند، از دست دادند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.