خشکبار ساوه انرژی منفی را از شما دور نگه می دارد

امروزه میوه خشک در اکثر مناطق جهان تولید می شود خشکبار ساوه و مصرف آن در همه فرهنگ ها و بخش های جمعیتی رخ می دهد. در ایالات متحده، آمریکایی ها به طور متوسط ​​2.18 پوند (1 کیلوگرم) (وزن فرآوری شده) میوه خشک در سال 2006 مصرف کردند.

کشمش حدود دو سوم این مقدار را به خود اختصاص داد. کالیفرنیا بیشترین درصد محصول میوه خشک ایالات متحده و جهان را تولید می کند. بیش از 99 درصد از محصول کشمش و آلو خشک آمریکا، 98 درصد انجیر خشک، 96 درصد هلو خشک، 92 درصد زردآلو و بیش از 90 درصد خرما را تشکیل می دهد.

بیشتر تولید میوه های خشک کالیفرنیا در دره سان خواکین متمرکز است، جایی که خاک و آب و هوا، به ویژه تابستان های گرم و خشک، شرایط رشد ایده آل را فراهم می کند.

در حالی که این میوه‌ها در گذشته معمولاً در آفتاب خشک می‌شدند، اکنون فقط کشمش تقریباً کاملاً به طور طبیعی در آفتاب خشک می‌شود.

میوه ها را می توان به صورت کامل خشک کرد (مانند انگور، توت، زردآلو، آلو)، نصف یا به صورت ورقه ای (مانند انبه، پاپایا، کیوی). از طرف دیگر، می توان آنها را پس از خشک شدن خرد کرد (مثلاً خرما)، به صورت خمیر یا آب میوه غلیظ درآورد.

خشکبار

میزان رطوبت باقیمانده بسته به نوع میوه می تواند از کوچک (3 تا 8 درصد) تا قابل توجه (16 تا 18 درصد) متفاوت باشد. میوه ها را نیز می توان به صورت پوره، به صورت چرم، یا به صورت پودر، با اسپری یا درام خشک کرد.

آنها را می توان در فریزر خشک کرد. میوه های تازه منجمد شده و در یک محفظه خشک کن تحت خلاء قرار می گیرند. حرارت اعمال می شود و در حالی که هنوز یخ زده است، آب از میوه تبخیر می شود.

میوه بسیار سبک و ترد می شود و بیشتر طعم اصلی خود را حفظ می کند. میوه خشک به طور گسترده در صنایع شیرینی پزی، نانوایی و شیرینی استفاده می شود.

کارخانه های تولید مواد غذایی. از میوه های خشک در انواع سس ها، سوپ ها، مارینادها، چاشنی ها، پودینگ ها و غذای نوزادان و کودکان استفاده کنید.

محتوای بالای فیبر قابلیت جذب آب و اتصال به آب، نرم شدن و افزایش تغذیه را فراهم می کند.
اسیدهای آلی مانند سوربیتول به عنوان مرطوب کننده عمل می کنند، ثبات خمیر و خمیر را فراهم می کنند و فعالیت آب را کنترل می کنند.
قندهای میوه به شیرینی، رطوبت و قهوه ای شدن سطحی می افزایند و فعالیت آب را کنترل می کنند.
اسیدهای میوه مانند اسید مالیک و اسید تارتاریک به افزایش طعم کمک می کنند و به عنوان ضد میکروبی عمل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.