تولید نوعی داروی شیمیایی با قیر صادراتی

چگونه از شر قیر خلاص شویم؟
از آنجایی که این ماده در آب حل نمی‌شود، به هیچ سطحی می‌چسبد، سختی بالایی دارد و قابلیت کثیف شدن را دارد، باید با دقت زیادی با آن کار کنید.

لازم به یادآوری است که حذف قیر صادراتی امروز به سادگی از روی لباس با پودرهای لباسشویی امکان پذیر نیست.

اگر هنوز به اندازه کافی بدشانس نیستید که از لکه های قیر در مکان های ناخواسته جلوگیری کنید، می توانید به روش زیر از شر آنها خلاص شوید:

درمان با روح سفید، مناسب برای حذف قیر از سطح یک ماشین یا ابزار.

مزیت روح سفید تبخیر آهسته آن است و قیر زمان دارد تا حل شود و پس از آن به راحتی با یک پارچه نرم جدا می شود و قبل از برداشتن، عملکرد حلال روی رنگ را در قسمت های نامرئی بدن بررسی کنید.

قیر صادراتی

نکته: از حلال های حاوی استون یا اتیل استات استفاده نکنید.
سوخت دیزل: مناسب برای تمیز کردن محصولات لاستیکی مانند چرخ ماشین.

کسرهای گازوئیل نسبت به لاستیک مصنوعی چندان تهاجمی نیستند و باعث متورم شدن آن نمی شوند و در مورد چرخ های بسیار کثیف، بهتر است به هیچ وجه کاری انجام ندهید، پس از 300-400 کیلومتر، ذرات چسبنده بدون دخالت خارجی منعکس می شوند.
حلال های سبک (بنزین-گالوش یا بنزن)، مناسب برای تمیز کردن لکه های قیر از پارچه و لباس.

به خاطر داشته باشید که بنزن کاملا سمی است و در حالی که به پاک کردن قیر کمک می کند، می تواند بسیاری از رنگ ها را نیز به همین راحتی حل کند.
برای حذف قیر از سطح ساختمان (بتن، آجر)، می توانید از هر حلال هیدروکربنی – بنزین، سوخت دیزل، نفت سفید یا روح سفید استفاده کنید و می توانید باقی مانده های سوخت دیزل روغنی را با پارچه ای که با مقدار کمی بنزین مرطوب شده است بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.