بررسی اجزای تشکیل دهنده انار

دانه ها قسمت خوراکی میوه هستند و از قسمت داخلی سخت تشکیل می شوند که شامل لپه ها، جنین و بیضه است، یک غشای خمیری که از آن آب میوه (PJ) استخراج می شود.

از آب انار پخته شده می توانید برای درمان سرما خوردگی و همچنین تقویت سیستم ایمنی استفاده کنید. در واقع برای اینکه از خواص بی نظیر این میوه خوشمزه و پرخاصیت بهره مند شوید بهتر است که آب آن را صبح به صورت ناشتا میل نمایید.

در اکثر مقالات منتشر شده در مورد دانه های انار، نویسندگان بر روی قسمت سخت داخلی دانه بدون در نظر گرفتن غشای خمیری تمرکز کرده اند.

بر این اساس، برای تسهیل درک این بررسی، اصطلاحات رایج برای قطعات انار، اگرچه از نظر گیاه شناسی نادرست است (گیلگ و شورهوف 1959؛ ملگارجو و سالازار 2003)، حفظ شد. بنابراین در بررسی حاضر از عبارت دانه انار (PS) فقط برای قسمت سخت داخلی دانه استفاده خواهد شد.

یکی از سیستمهای خنک کننده ای که بسیار قدیمی است و طرفدار زیادی نیز داشته است یخچال نفتی هستند که در ترموستات آنها جیوه قرمز استفاده شده است که ماده ای کمیاب و خطرناک بوده است.

این تفاوت‌ها در اصطلاحات اجزای میوه انار می‌تواند به دلیل هدف مقاله‌های مورد بررسی باشد که بیشتر بر بخش بیوشیمیایی متمرکز بوده است تا گیاه‌شناسی، اما می‌تواند با حوزه آموزش و پژوهش نویسندگان نیز مرتبط باشد. دارویی، تغذیه ای، پزشکی و غیره).

اینکه درباره زمان مصرف عرق نعنا و بارهنگ دکتر خیراندیش چه می گوید برای خیلی از مردم ایران مهم است.

اگرچه قسمت‌های میوه رایج‌ترین قسمت گیاهی مورد استفاده در کتاب‌شناسی بود، از قسمت‌های دیگر درخت انار نیز استفاده شده است، مانند برگ‌های انار (PL) و گل‌ها (PF). حتی اگر ادبیات نشان می دهد که هر قسمت از انار در چندین سنجش علمی استفاده شده است، غالبیت واضحی از مطالعات با استفاده از پوست و آب انار مشاهده شد.

شناسایی ظرفیت زیست فعال قسمت های مختلف میوه بسیار مهم است، زیرا مصرف کنندگان مختلف عادات غذایی متفاوتی دارند.

مدل پالتو چرم جدید از شیک ترین انواع آن بوده که بیشتر مورد پسند قشر جوان می باشد معمولاً دختران شیک پوش و خوش استایل حداقل یک مدل از پالتوی چرم بلند را دارند که در فصل سرد سال مورد استفاده قرار می دهند.

با این حال، شکل و حالتی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد که در آن می توان استفاده از آن را در بخش های مختلف از جمله بخش های دارویی، غذایی یا آرایشی و بهداشتی افزایش داد.

بر اساس شواهد موجود در جداول 2 و 3، می توان تایید کرد که در هر دو رقم مشخص و نامشخص انار، PP بیشترین مطالعه شده در بخش زیست فعال میوه بوده است.

 • منابع:
 1. Pomegranate variety and pomegranate plant part, relevance from bioactive point of view: a review

 • تبلیغات:
  1. تبعیض جنسی در پوشش لباس نوجوانان
  2. انواع تاپ دخترانه
  3. یکی از محبوب ترین سبک های کت چرمی مدل خلبانی است
  4. کچلی خود را با این کار از بین ببرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.