با چسب چوب پلی یورتان کفش های خود را واکس بزنید

چسب چوب پلی یورتان به گونه ای طراحی شده است که نازک شود بنابراین هیچ شکافی بین قطعات چوبی وجود ندارد.
بسته به چسب انتخابی و نیاز شما، آهسته یا سریع بسته می شوند.
آنها در انواع داخلی، مقاوم در برابر آب یا ضد آب موجود هستند.
سه نوع اصلی چسب چوب وجود دارد که باید به آنها توجه کرد البته تغییراتی در این موارد وجود دارد و محصولات چسب و فرمولاسیون جدید مانند قارچ ظاهر می شوند.

بنابراین اگر دوست دارید آزمایش کنید، اما این سه به عنوان چسب های برتر نجاری شناخته می شوند.

چسب چوب پلی یورتان برخی از رایج ترین چسب ها هستند به آنها “رزین های آلیفاتیک” نیز می گویند.

آنها پیوند محکمی بین چوب به چوب ایجاد می کنند، اما به شدت یا به طور مداوم به مواد غیر متخلخل مانند فلز یا پلاستیک نمی چسبند. استفاده از گیره برای محکم نگه داشتن قطعات چوبی در حین خشک شدن چسب بسیار مهم است هر گونه حرکت پس از “ست” اولیه، که معمولا در چند دقیقه اتفاق می افتد، باعث شکستگی در چسب می شود که آن را بسیار ضعیف تر می کند.

چسب چوب

چسب چوب پلی یورتان به خوبی به چسب های دیگر نمی چسبند، بنابراین ارزش کمی در تعمیر مبلمان دارند، جایی که خرابی چسب قدیمی مقصر است.

دوک های صندلی شل بلافاصله به ذهن می رسند اگرچه “طرفداران” به شما می گویند که چسب قدیمی را بردارید تا به چسب جدید فرصتی برای جذب در چوب داده شود، در واقعیت اغلب دشوار یا غیرممکن است که چسب قدیمی را به اندازه کافی برای تعمیر پایدار بردارید مگر اینکه کل قطعه جدا شود.

در عوض، از چسب مبتنی بر حلال مانند GOOP استفاده کنید.

یکی از شناخته شده ترین چسب های چوب پلی یورتان برای همه والدین و هر کسی که تا به حال کودک بوده است چسب سفید المر است روی کاغذ موثر است اما روی چوب خیلی محکم نیست.

چسب های زرد چوب استحکام بیشتر و مقاومت بیشتری در برابر آب دارند توجه داشته باشید که چسب های پلی یورتان کاملا ضد آب نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.