با سس قرمز بیژن حافظه خود را تقویت کنید

سس گوجه‌فرنگی دارای تنوع‌های زیادی است، می‌تواند درشت یا صاف باشد، با گوجه‌فرنگی تازه یا کنسرو شده درست شود، در 30 دقیقه درست شود یا تمام بعدازظهر بجوشد و یکی از مواردی که گوجه فرنگی سس را از بقیه جدا می کند استفاده از گوشت خوک است.

این چربی که روی حرارت ملایم است، برای تفت دادن سبزیجات معطر استفاده می‌شود تا پایه‌ای خوش طعم ایجاد شود، سپس به مدت طولانی پخت اضافه می‌شود تا گوجه‌فرنگی کامل به یک سس غنی و پیچیده تبدیل شود و دستوری دارید که به‌طور غیرقابل عذرخواهی فرانسوی است.

سس گوجه فرنگی یکی از پنج سس مادر در لیست کارمه و اسکوفیه است و به طور مرتب از آن برای بالا بردن پیتزاها، مخلوط کردن آنها با پاستا و تولید سس های دیگر استفاده می شود.

سس قرمز بیژن با اجازه سس مایونز و خردل یکی از محبوب ترین سس ها در سراسر دریاها است و این دستور غذا که بیش از یک قرن پیش ابداع شد، برای چندین دهه به یک سس عالی برای دوستداران همبرگر، هات داگ یا مرغ سرخ شده تبدیل شده است.

سس قرمز بیژن

در واقع، بسیاری هستند که نمی توانند یک چیز را بدون دیگری تصور کنند و شکم خوری بدون سس گوجه فرنگی، شکم خوری کمتری دارد.

در حقیقت، طعم بسیار بالای آن نباید ما را از اصل موضوع منحرف کند: این محصول ناسالمی است که با وجود حضور در برخی از لذیذترین و غول‌پیکرترین لحظات زندگی ما، باید در موارد بسیار کمی مصرف شود.

همین امر در مورد سس مایونز، با سس ترش و شیرین یا سس ماست صنعتی، به عنوان مثال، سس های دیگر با ارزش کالری بسیار بالا که ترکیب تغذیه ای آنها بسیار مورد توجه است، اتفاق می افتد.

اما، اجازه دهید از ابتدا شروع کنیم و علیرغم آنچه ممکن است پیشینی فکر کنیم، سس کچاپ دستور العملی است که تفاوت زیادی با گوجه فرنگی سرخ شده ای دارد که در فروشگاه های بزرگ پیدا می کنیم (و همانطور که قبلاً توضیح دادیم واقعاً سرخ نشده است).

در حالی که دومی محصولی است که عمدتاً با گوجه فرنگی و روغن تهیه می شود و (مشاهده میزان شکر موجود در آن) می تواند کاملاً بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد، دومی یک غذای ناسالم است که شامل کنسانتره گوجه فرنگی، سرکه و مقدار بیشتری شکر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.