با این روش از پاک کننده صورت لدورا استفاده کنید

پاک کننده صورت برای پوست های خشک و حساس، بدون آسیب به پوست آبرسانی می کند بنابراین می توان از آن به عنوان پاک کننده صورت و بدن استفاده کرد.

فرمول آن سد پوستی را حفظ می کند و pH فیزیولوژیکی لازم برای پوست سالم را حفظ می کند.

پاک کننده صورت برای استفاده بزرگسالان و کودکان توصیه می شود، ضد حساسیت است تا از تحریکات احتمالی یا حساسیت های پوستی جلوگیری شود.

علاوه بر این، پاک کننده صورت لدورا بدون عطر، رنگ و مواد نگهدارنده، از نظر پوستی توسط متخصصان اطفال تست و ارزیابی شده است و یک گزینه عالی برای پاک کنندگی صورت کودکان و بزرگسالان می باشد.

پاک کننده صورت به دلیل قدرت باکتری کشی معروف شدند سازنده قول داده است با فرمول خود 99.9 درصد از باکتری های نوع E.Coli را که بیشترین عامل عفونت های مختلف در بدن ما هستند را از بین ببرد.

در این نسخه از پاک کننده صورت، این برند قدرت باکتری کشی خود را با فرمول مرطوب کننده، با رایحه ای سبک و بسیار مطبوع ترکیب کرده است.

پاک کننده صورت

ترکیبات آن غنی شده با روغن های مرطوب کننده و PH متعادل، پوست را تغذیه کرده و به آن آسیبی نمی رساند.

بررسی کنندگان در سایت های فروش، رایحه این شستشوی بدن مرطوب کننده Protex را بسیار تحسین می کنند علاوه بر این، گزارش ها حاکی از آن است که پوست را هیدراته می کند و نسبت هزینه به فایده بسیار خوبی دارد، زیرا کف زیادی تشکیل می دهد!

بافت این پاک کننده صورت بسیار شبیه به روغن حمام است با این تفاوت که کف می کند و این راز در فرمول آن است که دارای 55% روغن های طبیعی است که مزیت هیدراتاسیون شدید با رایحه ای طولانی مدت همراه با قدرت پاک کنندگی بالا را به ارمغان می آورد.

از نظر پوستی تست شده، برای انواع پوست قابل استفاده است، اما کسانی که پوست خشک دارند از قدرت مرطوب کنندگی آن بهره بیشتری می برند.

هر کسی که دوست دارد از روغن های حمام استفاده کند تا پوست خود را هیدراته و خوشبو نگه دارد، این شستشوی بدن را دوست دارد!

با نگاهی به نظرات مصرف کنندگان، نظراتی از طرف کسانی که آن را دوست داشتند و کسانی که این محصول را خیلی دوست نداشتند پیدا کردیم و دلیلش این است که به نظر می رسد برخی افراد عطر را تایید نمی کنند.

با این حال، بسیاری از کاربران رایحه و آبرسانی را که این شستشوی بدن Nivea ارائه می دهد تحسین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.