آشنایی با سویشرت چهارخانه مردانه ای که دارای پنکه می باشد

نحوه تمیز کردن کت چرم
روش هایی وجود دارد که ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد. پودر تالک برای جذب لکه های چربی بر روی سویشرت چهارخانه مردانه عالی است. در حالی که لکه های جوهر را می توان با مالش بسیار ملایم با پاک کن هنرمند پاک کرد.

یک محلول ساده از آب گرم و صابون معمولا بهترین گزینه است. قبل از اینکه کت را با یک پارچه نرم خشک کنید، آن را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید. همیشه آن را در جایی غیر قابل تشخیص آزمایش کنید، مانند یکی از سرآستین ها – اگر آب بلافاصله جذب شد، فوراً آن را متوقف کنید.

نحوه شستن کت چرم
هیچ چیز بهتر از احساس پیدا کردن یک ژاکت چرمی در شرایط عالی در ریل راه دور یک مغازه قدیمی نیست. بسیار مناسب است و قیمت آن معقول است، بنابراین بیهوده است: باید آن را داشته باشید.

با این حال، حتی اگر ژاکت خود را با یک پارچه پاک کنید، لزوما نمی توانید بوی مشک و قدیمی مغازه را از بین ببرید. آن وقت چه باید کرد؟ ممکن است خطرناک باشد اما کت های چرمی را می توان شست.

با این حال، این روش تنها با کت های چرم واقعی موفق خواهد بود! همچنین، از انجام این کار با ژاکت های براق خاص با روکش صیقلی خودداری کنید زیرا احتمال ترک خوردن روکش بیشتر خواهد بود.

تا زمانی که ژاکت شما از ماشین لباسشویی خارج شود، ظاهری کاملاً زنده خواهد داشت.

این مراحل آسان را دنبال کنید تا جلوه ای عالی و در عین حال تمیز داشته باشید.

ژاکت خود را با زیپ و با چند جوراب، شلوار جین یا تی شرت داخل ماشین لباسشویی بیندازید. این لباس‌ها مقداری از آبی را که کت چرم شما به طور طبیعی جذب می‌کند جذب می‌کنند.

از مواد شوینده معمولی خود استفاده کنید و شستشوی سرد را در یک چرخه ظریف انتخاب کنید.

وقتی نوبت به خشک کردن ژاکت می رسد، چند ورقه خشک کن بیندازید و سراغ حرارت متوسط بروید.

قبل از بیرون آوردن کت از خشک بودن کامل آن اطمینان حاصل کنید. اگر نگران جمع شدن هستید، چند دقیقه قبل ژاکت را بیرون بیاورید و آن را خشک کنید تا مطمئن شوید که شکل چوب لباسی به خود نمی گیرد.

اکنون ژاکت شما ظاهری زیبا و بدون هیچ بویی خواهد داشت.

  • منابع:
  1. How to Wear a Leather Jacket For Men In Style

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.